Foursquare

Foursquare 8.5.1

Pasjonująca fuzja serwisu społecznościowego i gry

Zalety

  • Wciąga
  • Rosnąca wspólnota użytkowników
  • Użytkownicy zamieszczają opisy odwiedzanych miejsc

Wady

  • Brak kontroli nad dodawaniem lokalizacji

Dobry
7

Foursquare to darmowa aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Stanowi ona połączenie gry i sieci społecznościowej, opierającej się na informowaniu o naszym położeniu.

Foursquare to gra polegająca na zdobywaniu punktów za odwiedzanie konkretnych miejsc. Planszą jest cała ziemia, gdyż użytkownicy korzystają z geolokalizacji w swoich telefonach i rejestrują się w istniejących barach, urzędach i innych interesujących miejscach. Jeśli w jakimś punkcie będziemy dostatecznie często, zostaniemy Burmistrzem tej lokalizacji w Foursquare.

Najsilniejszym punktem Foursquare jest ciągle rosnąca wspólnota użytkowników. To oni dodają kolejne lokalizacje i wymyślają zadania dla innych. Niestety brak jakiejkolwiek kontroli nad tym procederem powoduje duży bałagan. Niektóre lokalizacje się duplikują lub totalnie nie odpowiadają swojej realnej lokalizacji. Niemniej jednak z Foursquare można czerpać ciekawe informacje na temat okolicznych barów restauracji oraz innych interesujących miejsc.

Foursquare to bardzo ciekawa aplikacja, a korzystanie z niej wciąga, zwłaszcza, jeśli sporo się przemieszczamy. Szkoda tylko, że nikt nie panuje nad dodawaniem miejsc i często się one dublują.

Foursquare Radar - odkrywanie miejsc i przyjaciół obok nas Ulepszona zakładka Explore

Zmiany

  • Foursquare Radar - odkrywanie miejsc i przyjaciół obok nas Ulepszona zakładka Explore
Foursquare

Download

Foursquare 8.5.1

Opinie użytkowników o Foursquare